Idag startet jeg dagen min hos Spalt PR. Der ble jeg og en rekke andre presentert for JC, Jeans & Clothes sitt første av mange designersamarbeid iår. Iløpet av våren slipper de en nydelig liten kolleksjon med det Gøteborg-baserte merket Stylein. Jeg likte veldig godt det jeg så. Veldig enkle kjoler som lett kan styles slik at du selv kan sette ditt eget preg på antrekket. Jeg kommer til å å til anskaffelse av den ene hvite kjolen. Den skal jeg bruke på samme måte som designeren selv gjorde. Nemlig med sorte strømpebukser og et par grove boots. Ultra coolt!

Kolleksjonen lanseres i alle JC Jeans & Clothes-butikker den første uken i april 2010.
For de av dere som ikke kjenner til Stylein merket. Sjekk kolleksjonen hun viste under Stockholm Fashion Week for noen uker siden.


Hei Camilla,
Du vet ikke tilfeldigvis hvor jeg kan få tak i de skoene hun med svart kjole har på seg på det øverste bildet..?
De hadde passet perfekt til våren!
M
Heisann! Så moro at jeg tilfeldigvis fant dette=)
Jeg er modellen i sort kjole. Kunne jeg fått lånt bildet (og linket hit)? Skriver blogg selv skjønner du..
Til M: Skoene er fra Zara ;D lekre?
Hei nydelige Martine!! Selvfølgelig kan du det! Vakre klær på en veldig vakker jente
Klem Camilla
Så vittig!
Lekker kjole – og lekre sko. Det blir løp og kjøp til Zara, er det årets?
M
Hei Camila! Du har en fantastisk blogg man virkerlig blir i godt humør av
Jeg lurte litt på hva du egentlig gjør? Hva slags utdanning du har? Virker som du har et veldig spennendes liv, hvor ingen dager er like =)
Lykke til videre. Klem fra Marit
[...] http://camillapihl.no/2010/03/17/jc-stylein Published: mars 18, 2010 Filed Under: Uncategorized Leave a Comment Name: Required [...]
Tusen takk=D=D